Hortobágy Angus marhahús alaplé

2490 Ft

Kiszerelés: 1 liter (fagyasztott)

Angus marhahús alaplé levesekhez pörkölthöz, szószokhoz vödrös kiszerelésben, fagyasztott állapotban.

Kitűnő természetes kollagén forrás! Az Angus alaplé decije több mint 2000 mg kollagént tartalmaz, tehát 1 tál levesben akár 10-15 kollagén tablettányi természetes kollagén van.

GMO mentes Angus húsos csontból 12 órán át lassú tűzőn főzött marhahús alaplé minőségi zöldségekkel és fűszerekkel. Akár otthoni használatra, társaságoknak vagy éttermeknek, gasztronómiai felhasználásra ajánlott. 1 literes, műanyag vödörben, fagyasztva elérhető termék.

Az Angus alaplé decije több mint 2000 mg kollagént tartalmaz, tehát 1 tál levesben akár 10-15 kollagén tablettányi természetes kollagén van.

Tudtad? A kollagén az egyik legfontosabb fehérje, ami a bélfalon képez védőréteget, segít feszesen tartai a bőrt, gátolni az öregedést. A kollagénszint és a kollagéntermelődés nagyjából 30 éves kor után folyamatosan csökken és ennek a csökkenésnek a látható és érezhető jeleit nevezzük öregedésnek. Ekkor a bőr veszít a rugalmasságából, csökken a vízvisszatartó képessége, így kevésbé lesz feszes és megjelennek a ráncok is. A csökkenés ízületi és emészőrendszeri problémákat is okoz, hiszen a kollagén az egész testben jelen van. A kollagénpótlást a legtöbben tabletták és porok formájában oldják meg.

Az elsődleges és legjobb kollagénforrás a marha!

„Törekedjünk a természetes kollagén bevitelre! Jobban hasznosul és kevesebb mesterségesen előállított táplálékkiegészítőt kell így fogyasztanunk! A GMO mentes Angus húsos csontból főzött marhahús alaplé minőségi zöldségekkel és fűszerekkel készült. Így  egy átlagos tál levessel már pótoljuk a napi szükségletünket., méghozzá természetes úton”

Összetevők: húsos csont, sárgarépa, zeller, petrezselyem, hagyma, fokhagyma, só, bors

A Hortobágy Angus elvei szerint marháikat szabadonstresszmentes körülmények között tartják a Hortobágyi Nemzeti Park területén, szálas takarmányon. A hizlaldában állataik kizárólag GMO mentes tápot kapnak és mindennemű hormonkezelést, káros beavatkozást elutasítanak.

A marhákat a kíméletes tartás és a húsminőségi szempontokat szem előtt tartva stresszmentes körülmények között tartják és vágják. Az állataik általában 20-22 hónapos kor előtt nem kerülnek levágásra,  így biztosítják a megfelelő érettséget a sok vizet tartalmazó – ma sok helyen megszokott – korai vágások eredményével szemben.